Dell Vostro 3530 i7-1355U/ 8GB/512GB/15.6" /DOS/Black/007791
305 655 ֏
Dell
15.5-15.6 дюймов
Характеристика Описание
Model DELL VOSTRO 3530/
Processor 12th Generation Intel® Core™ i7-1255U (12 MB cache, 10 core, 12 threads, 1.70 GHz to 4.70 GHz, 15 W)
Display size 15.6-inch, HD 1366 x 768, 60 Hz, anti-glare, non-touch, 45% NTSC, 220 nits, Twisted Nematic, 3.25 mm, AG, Flat
RAM 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz with non-Type-C® configuration, 3200 MHz with Type-C® configuration
SSD 512 GB, M.2 2230, PCIe NVMe Gen3 x4, SSD, Class 35
Ports Ports 2 USB 3.2 Gen 1 port 1 USB 2.0 port 1 headset (headphone and microphone combo) port 1 HDMI 1.4 port HDMI 1.4 (Maximum resolution supported over HDMI is 1920x1080 @60Hz. No 4K/2K output) 1 RJ45 Ethernet port (flip-down)