Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10R Core 7-240H/ 16GB/1TB/15.3"/008777
385 400 ֏
Lenovo
15.5-15.6 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Մոդել Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10R
Պրոցեսոր Intel Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel® Smart Cache
Գրաֆիկա Integrated Intel® Graphics
Օպերատիվ հիշողություն 16gb(8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800)
Storage 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Բարձրախոսներ Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™
Սնուցման աղբյուր (Վտ) 65W Round Tip (3-pin)
Էկրան 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Wi-Fi Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Պորտեր 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2 1x HDMI® 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader 1x Round tip power connector