LG 21.5" 22MP58VQ-P IPS D-Sub/DVI-D/HDMI
55 924 ֏
LG
22"
Name Description
Display size 21.5"
Resolution 1920 × 1080 (16:9) IPS
Brightness (cd/m2) 250
Contrast Ratio 1000:1
Color Depth (mln) 16.7
Interface (HDMI × 1) v1.4; (DVI-D)
Dimensions 510.1 × 186.8 × 395.3 mm