Hyundai 50" H-LED50EU7008
Hyundai 50" H-LED50EU7008
217 300 ֏
HYUNDAI
TV & Media
Характеристика Описание
OS Android™ 9 Pie
Screen 50" 3840x2160 LED 60Hz 16:9
Brightness (cd/m2) 250
Contrast Ratio 5.000 :1
Pixel Response Time 8ms
View Angle 178x178
TV tuner DVB-T2/ DVB-C/ DVB-S2
Multimedia Speakers 2x 8W
Decoder Dolby Digital/ NICAM
Wi-Fi
Bluetooth
Interface 2x Antenna input/ 4x HDMI/ 2x USB/ Composite connector (video)/ 1x stereo audio/ 1x 3.5mm/ CI+/ 1x S/PDIF coaxial/ 1x RJ-45 (Ethernet)/ CI+/PCMCIA
Dimensions 1126.2x703.1x195.8 mm
Dimensions (VESA ) 400x200
Weight 10.4 kg
Power Consumption Standby mode: 0.5W