Lenovo IP Slim 3 15IRU8 82X7003NRK/i5-1335U/ 8GB/512GB/15.6"/NO OS/ Grey
279 825 ֏
Lenovo
15.5-15.6 дюймов
Характеристика Описание
Model Lenovo IP Slim 3 15IRU8
P/N 82X7003NRK
CPU Intel Core i5-1335U
RAM 8 GB, LPDDR5, 4800 MHz
SSD 512GB PCI-E 4.0 x4 M.2 2242
Screen 15.6" FHD 60Hz