Samsung 32" UE32T4500AUXRU
Samsung 32" UE32T4500AUXRU
138 170 ֏
Samsung
TV & Media
Характеристика Описание
Type Digital LED
Production Date 2020
Screen 32" (80 cm)/ HD, 1366x768/ 16:9/ 60Hz
OS Tizen
Smart TV
Wi-Fi ✔ 4 (802.11n)
Tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Sound 10 Wt/ Dolby Digital Plus
Ports 1x USB, 2x HDMI, 1x LAN, 1x DVB CAM, 1x AV, 1x YPbPr, 1x Antenna, 1x S/PDIF, 1x CI/PCMCIA
Functions HDMI CEC, HDMI ARC
Dimensions 735 x 460 x 200 mm