Acer Swift SF316-51 Core i5-11300H/8GB/ 256GB/16.1''/006193
373 920 ֏
Acer
16-17.3 դյույմ
Անուն Բնութագիր
Էկրան 16.1" IPS 1920x1080 (16:9) 60Hz 300 cd/m2
Պրոցեսոր Intel Core i5 11300H (4x Cores/ 8x Threads, up to 4.4Ghz)
Օպերատիվ հիշողություն 8GB DDR4 4266 MHz
GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs
SSD կուտակիչներ 256GB M.2
Վեբ տեսախցիկ 1280x720 (HD)
Մարտկոց 3545 mAh/ 56 Wh/ 4 CELL/ USB-C Power Delivery
Չափսեր 368x236x16 mm