AOC 23.8''24B2XHM2 VA D-Sub/HDMI/006045
40 467 ֏
AOC
24"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 23.8"
Կետերի քանակը 1920x1080/ 16:9
Մատրիցայի տեսակ VA
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Հաճախականություն 75Hz