Deepcool GAMMAXX L360 V2 (DP-H12RF-GL360V2C)
42 189 ֏
Deep Cool
Պրոցեսորի հովացուցիչներ
Անուն Բնութագիր
Սոքեթ Intel LGA20XX/LGA1366/LGA1200/1151/1150/1155; AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1
Քաշ 1696 g
Radiator dimensions 402×120×27 mm
Radiator material Aluminum
Խողովակների երկարությունը 465 mm
Պոմպի չափերը 91×79×47 mm
Պոմպի արագություն 2550 RPM±10%
Միացումներ Pump 3-pin; FAN 4-pin
Հզորություն Pump 12 VDC (0.21 A); FAN 12 VDC (0.17 A)
Max Noise Level Pump 17.8 dB(A); FAN ≤30 dB(A)
Հովացուցիչի չափսեր 120×120×25 mm
Հովացուցիչի արագություն 500-1800 RPM±10%
Օդի հոսքը 69.34 CFM
Bearing's (Подшипник) Hydrodynamic bearing
Power Consumption 2.04 W