Deepcool СВО GAMMAXX L240 V2 (DP-H12RF-GL240V2)
32 288 ֏
Deep Cool
Պրոցեսորի հովացուցիչներ
Անուն Բնութագիր
Չափսեր 274×120×27 mm
Նյութ Aluminum
Խողովակների երկարությունը 310 mm
Պոմպի չափերը 91×79×47 mm
Պոմպի արագություն 2550 RPM±10%
Հզորություն 12 VDC (0.21 A)
Միացումներ 3-pin
Max Noise Level Pump 18.9 dB(A); FAN ≤30 dB(A)
Հովացուցիչի չափսեր 120×120×25 mm
Հովացուցիչի արագություն 500-1800 RPM±10%