Samsung 43" UE43AU7140UXR TV
Samsung 43" UE43AU7140UXR TV
90 159 000 ֏
Samsung
Հեռուստացույցներ
Անուն Բնութագիր
Տեսակը LED
Էկրան 43" 3,840 x 2,160
Պրոցեսոր Crystal Processor 4K
Գույն 1 milliard colors (Pur Color)
PQI 2000
HDR
HDR 10+
Contrast Mega
Sound Dolby Digital Plus, Adaptive sound
Բարձրախոսներ 20 Wt (2 channel)
Օպերացիոն համակարգ ОС Tizen
Wi-Fi WiFi5, WiFi Direct, Wireless DeX
Bluetooth Econom. Bluetooth (4.2)
TV tuner Analog
Ինտերֆեյս CI+(1.4), 3x HDMI, 1x USB, 1x LAN, 1x Antenna,
Չափսեր 963.9 x 627.8 x 192.5 mm
Չափսեր (VESA) 200 x 200 mm