Zotac NVIDIA GeForce GT1030 2 GB GDDR5/ZT-P10300A-10L
53 813 ֏
Zotac
Վիդեոքարտեր
Անուն Բնութագիր
Մոդել ZT-P10300A-10L
Cuda միջուկներ 384
Գրաֆիկա GeForce GT 1030
Հաճախականություն 1227 MHz
Հիշողության տակտային հաճախություն (ՄՀց) 1468 MHz/6000 MHz
Հիշողություն 2 GB GDDR5
Memory Bus (bit) 64 bit
Ինտերֆեյս PCI Express 3.0
Պորտեր 1xHDMI 2.0b /DVI-D ports quantity1
OpenGL 4.5
Power Consumption 30 W
Սնուցման աղբյուր (Վտ) 300 W
Չափսեր 16 mm x111.2 mm x172.5 mm