Hyundai 43" H-LED43FU7001 TV
Hyundai 43" H-LED43FU7001 TV
61 459 000 ֏
HYUNDAI
TV
Name Description
OS Яндекс.ТВ
Screen 43" 3840x2160 60Hz
Image format 16:9
Brightness (cd/m2) 220
Contrast Ratio 5.000 :1
Pixel Response Time 9.5 ms
View Angle 178x178
TV tuner DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C/ DVB-S2
Multimedia Speakers 2x 8W
Decoder Dolby Digital/ NICAM
Wi-Fi
Bluetooth
Interface 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ Composite connector (video)/ 1x 3.5mm/ 1x CI+/ 1x S/PDIF coaxial connector/ 1x CI+/ 1x PCMCIARJ-45 (Ethernet)
Dimensions 969x613x180 mm