Hyundai 43" H-LED43FU7001 TV
Hyundai 43" H-LED43FU7001 TV
61 459 000 ֏
HYUNDAI
Հեռուստացույցներ
Անուն Բնութագիր
Օպերացիոն համակարգ Яндекс.ТВ
Էկրան 43" 3840x2160 60Hz
Նկարի ֆորմատ 16:9
Պայծառությունը (քդ/մ2) 220
Պիքսելի Արձագանքման արագություն 9.5 ms
Դիտարկման աստիճան 178x178
TV tuner DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C/ DVB-S2
Բարձրախոսներ 2x 8W
Decoder Dolby Digital/ NICAM
Wi-Fi
Bluetooth
Ինտերֆեյս 2x Antenna input/ 3x HDMI/ 2x USB/ Composite connector (video)/ 1x 3.5mm/ 1x CI+/ 1x S/PDIF coaxial connector/ 1x CI+/ 1x PCMCIARJ-45 (Ethernet)
Չափսեր 969x613x180 mm