LG 23.8" 24MP58VQ-P IPS D-Sub/DVI-D/HDMI
62 423 ֏
LG
24"
Name Description
Display size 23.8"
Resolution 1920 × 1080 (16:9) 75 Hz IPS
Brightness (cd/m2) 250
Contrast Ratio 1000:1
Color Depth (mln) 16.7
Interface (HDMI × 1) v1.4; (DVI-D); VGA microjack
Dimensions 550.5 × 186.8 × 419 mm (with stand)