LG 23.8" 24MP58VQ-P IPS D-Sub/DVI-D/HDMI
62 423 ֏
LG
24"
Անուն Բնութագիր
Էկրանի չափս 23.8"
Կետերի քանակը 1920 × 1080 (16:9) 75 Hz IPS
Պայծառությունը (քդ/մ2) 250
Գույների քանակ (մլն) 16.7
Ինտերֆեյս (HDMI × 1) v1.4; (DVI-D); VGA microjack
Չափսեր 550.5 × 186.8 × 419 mm (with stand)