Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) RGB PRO 3000 MHz CMW16GX4M2C3200C16
80 360 ֏
Corsair
RAM DDR4
Характеристика Описание
Series VENGEANCE RGB PRO
Memory type DDR4
Memory 16GB Kit (2 x 8GB)
Timing 16-18-18-36
Voltage 1.35V
Frequency 3200MHz