Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) RGB PRO 3000 MHz CMW16GX4M2C3200C16
80 360 ֏
Corsair
RAM DDR4
Անուն Բնութագիր
Սերիա VENGEANCE RGB PRO
Հիշողության տեսակ DDR4
Հիշողություն 16GB Kit (2 x 8GB)
Timing 16-18-18-36
Հզորություն 1.35V
Հաճախականություն 3200MHz