Deepcool CASTLE 240RGB V2 СВО (DP-GS-H12AR-CSL240V2)
51 660 ֏
Deep Cool
Պրոցեսորի հովացուցիչներ
Անուն Բնութագիր
Պոմպի չափերը 91×79×71mm(L×W×H)
Radiator dimensions 274×120×27mm(L×W×H)
Radiator material Aluminum
Հովացուցիչի չափսեր 120×120×25mm(2pcs)
Հովացուցիչի արագություն 500±200~1800±10%RPM
Օդի հոսքը 69.34CFM
Max Noise Level 17.8~30dB(A)
Bearing's (Подшипник) Hydrodynamic bearing
Միացումներ FAN 4Pin; LED 3pin(+5V-D-G)
Հզորություն Fan 12VDC (0.17A±10%A); Pump 10.8~13.2VDC (0.21±10%A)
Հովացուցիչի արագություն 2550±10%RPM
Power Consumption Pump 2.52W; LED 2.4W
LED Control M/B with 5V ADD-RGB Header